תתחדשו!!

פורסם על ידי - shiputznik ב16/11/2012 בשיפוץ בבית |

תתחדשו, קניתם בית חדש או אולי אתם משפצים את הבית שאתם גרים בו כבר שנים, רוצים לרענן את המראה המוכר לכם משנים, כל זאת ניתן לעשות בעזרת אלמנטים עיצוביים שונים וכן אביזרים שימושיים כמו מעקה נירוסטה לגרם מדרגות או מעקה נירוסטה למרפסות.

אנו ממליצים תמיד להיעזר ביועץ, מעצב פנים או אדריכל לפני שמקבלים החלטות, גם בעל מקצוע בתחום יוכל לסייע לכם בבחירת חומר הגלם, משלל הפרופילים שלהם הגדלים והגוונים, ולפתוח בפניכם את האפשרויות הגלומות במעקה נירוסטה גם אם הוא מיועד לתוך הבית או למרפסת פתוחה, חניון וכל שימוש אחר. תכנון נכון מראש של החלל ושילוב המעקה בחוצץ פתוח או תוחם איזור יכול אף לחסוך לכם כסף רב. פיתרונות עיצוב במעקות נירוסטה יכולים לשלב בתוכם אלמנטים מחומרים אחרים כמו זכוכית, ברזל ועוד, כך שחומר הגלם מאפשר מגוון רחב מאוד של אפשרויות -הכול תלוי בראשכם היצירתי או של מי שמייעץ לכם  וכן בתקציב העומד לרשותכם. למעקות הנירוסטה יש טווח מחירים נרחב, מזולים מאוד ועד יקרים מאוד. המחיר תלוי בכמה וכמה גורמים – אתם יכולים להתאים את המעקה לתקציב שתכננתם ולהשתמש באלמנטים נוספים מנירוסטה המשתלבים במעקה ועדיין לשמור על מסגרת התקציב.

שילוב של מעקה נירוסטה עם זכוכית חלבית או מעקה נירוסטה עם זכוכית שקופה יכול לשנות את האווירה בחלל החדר בהתאם לתאורה ולדימר שיחובר לה, כמובן שניתן להשתמש בתאורה צבעונית רכה ולהשרות אווירת רוגע בבית כתאורה משלימה. השילוב של מעקה נירוסטה עם זכוכית נפוץ מאוד ויחד עם זאת ניתן עדיין ליצור אלמנטים ייחודיים אשר יתנו את הטאץ' הייחודי לבית שלכם וזה לא ייראה כעוד מעקה נירוסטה שכבר ראינו בבית של השכנים או בבית של חברים.

אחד היתרונות הגדולים של חומר הגלם הוא הנוחות בעבודה איתו, יתרון זה מאפשר לנו לבקש כמעט כל דבר, ניתן לעקל ולכופף ועדיין לשמור על המראה הזוהר של מעקה הנירוסטה ואף להוסיף לו את הייחודיות שלו.

בתכנון מעקה נירוסטה חשוב לזכור כי ההיבט הבטיחותי של המעקה והפונקציונאליות שלו לא פחות חשובים מהמראה ואין להמעיט בערכם. כאשר אנו מתייעצים עם בעל מקצוע אנו צריכים לקחת בחשבון האם אנו רוצים מעקה נירוסטה משולב בזכוכית אטומה או אולי מעקה נירוסטה המאפשר מעבר אוויר בין חלקיו השונים של החלל. הבחירה בין שני המקרים היא מאוד אישית ומשתנה בין הבתים השונים ובין החללים השונים. אך כאשר נקבל את ההחלטה על מעקה נירוסטה שאינו אטום, יש להקפיד על ההיבט הבטיחותי שלו, החללים במעקה הנירוסטה צריכים להיות על פי התקן הקבוע בחוק כך שימנע נפילה מילדים קטנים. מעקה הנירוסטה הינו חומר חזק וקיבועו לקיר ולרצפה נעשה באלמנטים מוסתרים, ניתן להסתיר את הברגים והדיבלים ואת עזרי הקיבוע באלמנטים עיצוביים אשר יסתירו וישתלבו כאלמנטים עיצוביים במעקה נירוסטה.

תגים: , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.


*