מעקה זכוכית לבריכה

פורסם על ידי - shiputznik ב12/01/2014 בבית וצרכנות |

אחד הטרנדים העיצוביים ה'חמים' ביותר בתקופה האחרונה, בכל הקשור לתחום המעקות הוא התקנת מעקה לבריכה מזכוכית. רבים מתלהבים (ובצדק, יש לומר) מהמראה הנקי, החדשני והאלגנטי של מעקות הזכוכית מה שהפך מעקות אלו לאלמנט חובה בכל בריכה אשר הפן העיצובי בה משחק תפקיד חשוב.

מחירים של מעקות לבריכה עשויים מזכוכית

בעקבות ההתקדמות הרבה בכל הקשור להליך ייצור הזכוכית בכלל ומעקות הזכוכית בפרט, גם הפקת מוצרי הזכוכית השונים הפכו במידה רבה לזולים יותר. אם בתחילתו של תהליך ייצור מעקות אלו המחירים היו נחשבים לגבוהים יחסית הרי שמגמת ירידת המחירים המתמשכת הביא לכך שמחיריהם של מעקות זכוכית המיעדים להתקנה בבריכות ירדו באופן ניכר.

חשוב להבין, בהקשר זה, כי ירידת מחירי המעקות אינה עדות לירידה באיכות המעקות. הרי באופן טבעי, כמו גם בתחומים רבים אחרים, תמיד יוצאים לשוק דגמים חדשים וחדישים יותר ובדרך כלל מחירם של הדגמים האחרונים הוא גם מעט גבוה יותר. אם תבחרו בדגמים אשר לא בהכרח משתייכים לקולקציה האחרונה אך עדיים עומדים בדרישותיכם, מתאימים לטעמכם האישי ועומדים באופן הטוב ביותר בתקני הבטיחות, תוכלו בהחלט לרכוש מעקות אלו במחירים סבירים לחלוטין.

כדאי לי לנסות להתקים את המעקות בעצמי?

ראו, לא מדובר כאן בפריט בעל אופי דקורטיבי בלבד אלא באלמנט בעל פן בטיחותי חשוב מאוד. על כן, אם אינכם מומחים בהתקנת מעקות, מודעים לכל תקני הבטיחות ובטוחים כי התקנת המעקות תתבצע באופן מושלם, כדאי לוותר על הרעיון כבר מראש.

מעבר לכך, במיוחד כאשר מדובר במעקות העשויים מלוחות זכוכית, ישנו צורך במקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ובניסיון רב בהתקנתם. נכון, לוחות הזכוכית עשויים מזכוכית מחוסמת אשר אמורה להיות חסינה בפני שבירה במידה רבה. יחד עם זאת התייחסות לא נכונה לחומר או הפלה חוזרת של לוחות אלו בהחלט יכולה לגרום לשבירתם. האם לא חבל שהזכוכית תישבר עוד לפני שהותקנה או חמור מכך כאשר היא כבר תהיה מותקנת ובמקום למנוע את הסכנה שבכניסתם של ילדים קטנים אל שטח הבריכה היא תתמוטט, תישבר או פשוט תיפול ותעניק לאותם ילדים כניסה נוחה אל הבריכה?

כבר החלטתם להתקין מעקה זכוכית, השקעתם בחומר איכותי והבנתם שמעקות זכוכית הם הפתרון המושלם? אל תחסכו כמה שקלים שלבסוף עלולים לעלות לכם ביוקר. התקינו את מעקות הזכוכית לבריכה רק בעזרתם של מתקינים מקצועיים ומנוסים!

תחזוקת מעקות זכוכית

שלא כמו מעקות עץ למשל אשר זקוקים לתחזוקה שוטפת, ניקוי והגנה מפני נזקי רטיבות ומפני מזיקים, מעקות הזכוכית הם פשוטים במיוחד לתחזוקה. כל מה שנדרש הוא רק חומר לניקוי חלונות ומטלית. בעזרת פריטים אלו כל שתצטרכו הוא לנקות את המעקה אחת לשבוע או שבועיים על מנת לשמור על המראה הנקי והמבריק ותו לא!

תגים: , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>