למה לזכוכית יש מראה יוקרתי?

פורסם על ידי - shiputznik ב20/03/2014 בבית וצרכנות, עיצוב פנים, שיפוץ בבית |

עיצוב הבית הוא עולם שלם של חומרים, צבעים ואלמנטים שונים. כמו בכל דבר גם בעיצוב פנים יש מגמות ובמקביל ישנן גם קלאסיקות אשר נשארות איתנו לאורך כל הדרך.

כמו כן אפשר להתייחס גם לדינאמיות אל מול הקבוע. יש למשל חומרים שתחת מניפולציות שונות יקבלו מראה שונה. עץ יכול להיות עשיר וסולידי, אבל הוא יכול להיות גם גס ופרוע, והוא יכול להיות שובב ומזמין. לעומת זאת, ישנם חומרים שהם הרבה יותר קבועים במראה שלהם, ואחרים ששום מניפולציה לא תשנה את מהותם. זכוכית היא דוגמא לחומר קבוע כזה, שיתאפיין במראה יוקרתי בלי קשר לצורת הניפוח שלו, הצבע שלו או כל מניפולציה אחרת שלו.

מאפייני המראה של זכוכית

לצד המראה היוקרתי של זכוכית יש לה נוכחות מאד מעניינת. אי אפשר להתעלם ממנה, היא מוסיפה פאר לכל מקום שבו היא נמצאת, אבל היא לא מאיימת ולא תופסת את המרחב בחלל. יש חומרים וצבעים משתלטים כמו נירוסטה והצבעים העזים שחור ואדום. זכוכית לעומת זאת, לא משנה באיזה צבע או באיזו צורה תהיה. נירוסטה לעומת הזכוכית נותנת טון דומיננטי יותר וגם בשילוב עם סגנונות אחרים היא תמיד נותנת את הפיניש.

המפגש בין שני החומרים יוצר תוצאה מיוחדת ודינאמית במיוחד. הדומיננטיות של הנירוסטה עם הגמישות של הזכוכית יכולה, בעיצובים מסויימים להעניק תחושה מזמינה, חמה ומכילה, ובעיצובים אחרים, בשילוב אותם החומרים לייצר מראה נקי, קריר וחד. מעקות נירוסטה הם הזדמנות נהדרת לראות את השילוב המושלם של זכוכית עם נירוסטה.

תכשיטים לבית

עיצוב פנים הוא לא עניין של מה בכך. המראה של הבית משפיע באופן ישיר על האווירה וכפועל יוצא על ההרגשה שלנו. המטרה היא להבטיח אווירה טובה בכל עת ותכשיטים, בדיוק כשם שהם מיפים אותנו, מיפים גם את הבית. מעקות נירוסטה בשילוב זכוכית הם התכשיט האולטימטיבי לכל בית, גם אם יש לכם רק מפלס. למעלה מכך, ביחוד אם יש מפלס עם מדרגות ספורות בלבד, זאת ההזדמנות שלכם להעניק להם משמעות חדשה לחלוטין.

היתרון שבגיוון הופך את המעקה הזה לפתרון המושלם לכל בית. אין סוף של וריאציות, אפשרויות לעיצוב וסגנונות שונים שאפשר להפיק עם נירוסטה משולבת זכוכית, עד שתתקשו להאמין כשתגלו. כמובן שאת בחירת העיצוב אפשר לעשות מקטלוג או על בסיס העדפה אישית תוך שמעצבים לכם באופן בלעדי מעקה ייחודי שיהיה רק שלכם.

מעקות נירוסטה הם יציבים, בטיחותיים והם בעלי תוחלת חיים ארוכה, כך שגם בפן הפרקטי זה הפתרון הטוב ביותר לבית.

תגים: , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>