מעקות נירוסטה העיצוב מעל הכל

פורסם על ידי - Editor ב07/11/2012 בשיפוץ בבית |

מעקות נירוסטה – העיצוב מעל לכל

אם נשים לרגע את נושא הבטיחות של מעקות שמחוייב המציאות מעצם ההגדרה של מעקות באשר הם, בצד, נגלה ונמצא שמדובר באביזר שניתן לעצב אותו באין ספור צורות וסגנונות. אחד החומרים הנפוצים ביותר בעיצוב מעקות כיום היא הנירוסטה. הנירוסטה הוא חומר שקל לעבוד איתו וקל לעצב אותו לכל צורה שנרצה. בתחום המעקות, לנירוסטה נודעת חשיבות גדולה עקב היותה חומר מאד חזק ובטיחותי ובגלל גמישותה הרבה לעיצוב.

מעקות נירוסטה – אצל מי להזמין ?

כל כך הרבה מקומות שמזמינים להזמין אצלם מעקות נירוסטה שאפשר להתבלבל. מה חשוב לבדוק אצל יצרן מעקות לפני שמחליטים ללכת על חברה זו או אחרת? על חשיבות המעקות אין צורך להרחיב וגם לא על חשיבות הבטיחות. בדיקה ראשונה שחובה לעשות היא האם העיצובים שמוצגים לכם עומדים בתקן הישראלי לייצור מעקות. דבר בטיחותי שני הוא החומר עצמו. דבר שלישי הוא איכות וטיב העבודה ודבר אחרון הוא שביעות רצון הלקוחות מאותה החברה.

מעקות מנירוסטה מאד פופלאריים מכמה סיבות – הם יפים מאד, בטוחים מאד, אינם נשחקים לאורך זמן, הם אינם מחלידים והם ניתנים לניקוי בקלות ובמהירות.

מעקות מנירוסטה – העיצוב קובע

לאחר שעברתם את בדיקות הבטיחות וראיתם את העבודות של היצרן המבוקש הגיע הזמן לחשוב על העיצוב הרצוי לכם. הבחירה בנירוסטה מאפשרת לכם מגוון רחב של עיצובים וסגנונות מכמה סיבות:

  • נירוסטה ניתנת לעיבוד בקלות ובמהירות
  • נירוסטה ניתנת לשילוב עם חומרים נוספים בקלות יתרה
  • נירוסטה ניתנת לשילוב עם מרכיבים קישוטיים בלי בעיות
  • נירוסטה נחשבת לחומר היי-טקי המשתלב יפה במראה של משרדים מודרניים.

כדי לראות את העיצובים האפשריים  מוטב לבקר באולמות התצוגה של מרכזי דיזיין שונים או להכנס לאחד מאתרי האינטרנט הרבים שיוכלו להציג בפניכם עשרות ואפילו מאות עיצובים שונים של מעקות מנירוסטה.

כשמדובר בעיצוב מומלץ לעבוד עם מעצב ולא עם היצרן. יצרן מעקות הוא איש טכני ועם כל הכבוד הוא לא נחשב מעצב, למרות שרבים רכשו נסיון גדול בעיצוב במהלך השנים של היותם יצרני מעקות מנירוסטה. עיצוב מעקות אמור להשתלב עם העיצוב הכללי של הבית או חלל המשרד ולמעקה אין בדרך כלל חיים נפרדים משלו במובן זה. לכן, עם המשרד מעוצב בסגנון צעיר וזורם מפרטים רבים העשויים מתכת חלקה ובוהקת, כך צריך להיראות גם המעקה, ואם הבית מעוצב עם שטיחים פרסיים כבדים וכל הרהיטים משדרים מסורת וחום ביתי גם המעקות יצטרכו לשדר על אותו הגל ולהצטרף לאותו קו עיצובי.

עיצוב בנירוסטה מיועד גם לגרמי מדרגות וגם למרפסות, גם לתיחום מפלסים שונים במבנים רב מפלסיים וגם כמעקות לעזרת נכים ומוגבלים. מעקות נירוסטה ניתנות לשילוב עם זכוכית המעניקה למעקה מראה עוד יותר חדשני כאשר הזכוכית נצמדת לנירוסטה בנקודות אחיזה קטנות וכמעט בלתי נראות.

תגים: ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>